Op. Dr. Erdal Karakaya

Şimdi Sünnet Zamanı

Şimdi Sünnet Zamanı

Bursa Çocuk Cerrahisi  Uzmanı Dr. Erdal Karakaya Sünnet  Çocuk Ürolojisi drerdalkarakaya.com  Şimdi Sünnet Zamanı Sünnet Özeti tüm makalelerimiz

Şimdi Sünnet Zamanı …

Merhaba. Yaz geldi okullar tatil  oldu. Şimdi Sünnet Zamanı. Ailelerin sünnet talepleri arttı. Bu makalemiz sitemizdeki sünnet ile ilgili bilgilendirme yazılarımızın isim ve linklerini bulabileceksiniz. ülkemizde pekçok klinikte pek çok hekim tarafından sünnet yapılabilmektedir. Hekimler kendi eğitim ve deneyimlerine göre sünnet yaşı yöntemi ve birçok konu hakkında farklı bilgiler verebilirler. Bizim sitemizde yer alan bu makalelerde bizim uygulamalarımıza ait bilgiler verilmiştir. özellikle bakım ve takip ile ilgili olarak, yapılan sünnet şekline göre başka hekimler başka bilgiler verebilir.

biz yapmış olduğumuz sünnetlerden önce ve sonra sünnette yaşanılacaklar hakkında ailelere tüm bilgileri eksiksiz vermeye özen gösteriyoruz.

Bizimle iletişim bilgilendirme ve randevu talepleriniz  için facebook ve instagram hesabımıza mesaj bırakabilirsiniz.

Facebook adresimiz:                                                 Facebook sayfamıza ulaşım için burayı tıklayın…

İnstagram adresimiz: opdrerdalkarakaya

Sünnet ile ilgili Makalelerimiz

lokal anesteziyle sünnet, genel anesteziyle sünnet, sünnet yaşı, sünnet günü neler oluyor, yenidoğan sünneti, çocukların psikolojisi, sünnete hazırlama , anestezi şekilleri , sünnet günü neler yaşanıyor, sünnetten sonra neler yapmalıyız, bursa ‘da sünnet, bizim hastanemizde sünnet, aklınıza gelen tüm soruları facebook sayfamızdan iletebilirsiniz.

not: Eğer siz isterseniz facebook ve instagram adresimizden mesajla  yazacağınız sorunuza telefon numaranızı eklerseniz bilgilendirme için size ulaşabiliyoruz.

Hasta Deneyimleri ve Düşünceleri

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: